Zdravotnictví Archives - ICZ Group

Zdravotnictví

Archiv zdravotnické dokumentace v Nemocnici Kyjov

Nemocnice Kyjov poskytuje komplexní zdravotní péči ve spádové oblasti okresu Hodonín. ICZ implementovalo vyspělé technologické řešení zabezpečující provoz plně digitálního archivu zdravotnické dokumentace ICZ AZD.

Archiv zdravotnické dokumentace v Krajské nemocnici Liberec

Významné krajské zdravotnické zařízení v rámci kontinuální modernizace ICT prostředí začíná těžit z výhod implementace plně digitálního archivu pacientské dokumentace z rodiny revolučního řešení ICZ AZD. Díky tomuto řešení bude nemocnice perspektivně schopna přejít k plně bezpapírovému provozu.

PACS v ÚVN Praha

ICZ je realizátorem pro řešení elektronické zdravotnické obrazové informace ve špičkovém zdravotnickém zařízení, Ústřední vojenské nemocnici v Praze. Projekt je realizován s pomocí osvědčeného, oceňovaného a v ČR velmi rozšířeného řešení ICZ AMIS*PACS FlexServer G2.

PACS pro Jihočeský kraj

ICZ je dodavatelem v ČR mimořádně významného krajského PACS řešení, které zastřešuje komplexní správu zdravotnických obrazových dat v celém Jihočeském kraji. Srdcem řešení je technologicky vyspělé řešení ICZ ICZ AMIS*PACS FlexServer G2, které představuje současnou evropskou špičku v PACS systémech.

PACS v Nemocnici na Homolce

Nemocnice Na Homolce se tradičně zaměřuje na léčbu nemocí kardiovaskulárních a nemocí neurologicko-neurochirurgických. V těchto oborech poskytuje komplexní spektrum léčebných metod na světové úrovni. ICZ je dodavatelem řešení pro komplexní elektronickou správu zdravotnických obrazových dat s pomocí vyspělého řešení ICZ AMIS*PACS FlexServer G2.

PACS ve Slezské nemocnici v Opavě

ICZ je tradičním dodavatelem komplexního PACS řešení pro významného regionálního poskytovatele komplexních zdravotnických služeb, Slezskou nemocnici v Opavě.

Bezfilmová nemocnice – Masarykův onkologický ústav Brno

Masarykův onkologický ústav  v Brně je onkologickým centrem, kde jsou na jednom místě soustředěny všechny nezbytné medicínské obory pro zajištění komplexní onkologické léčby solidních nádorů u dospělých pacientů. Jedná se o přední zdravotnické pracoviště specializující se na onkologickou léčbu v Evropě. ICZ implementovalo zcela bezfilmový provoz zařízení, který plně digitalizoval veškeré procesy souvísející s akvizicí, … Číst dále

PACS ve Thomayerově nemocnici

Ve významném zdravotnickém zařízení se specializovanou péčí implementovalo ICZ svoje osvědčené a odborníky oceňované PACS řešení pro správu zdravotnických obrazových dat.

PACS ve Všeobecné fakultní nemocnice v Praze

Všeobecná fakultní nemocnice v Praze, největší zdravotnické zařízení v ČR, poskytuje základní, specializovanou a zvlášť specializovanou léčebnou, ošetřovatelskou, ambulantní a diagnostickou péči dětem i dospělým ve všech základních oborech. Zajišťuje také komplexní lékárenskou péči, včetně technologicky náročných příprav cytostatik nebo sterilních léčivých přípravků.
 ICZ je tradičním dodavatelem komplexního řešení pro správu obrazové dokumentace v celém … Číst dále

Aplikace Pomocník pro vykazování diagnóz

Pomocník pro vykazování diagnóz je na českém trhu zcela ojedinělý nástroj zefektivňující proces vykazování zdravotní péče. Jedná se o aplikaci, která automatizovaně zajišťuje vyhledávání diagnóz. S jejím využitím lze výrazně redukovat chybovost při vykazování poskytnuté péče a tím i navýšit příjmy zdravotnického zařízení. Aplikaci PVD aktuálně využívá kolem 70 nemocnic v ČR a desítky dalších jsou … Číst dále
Na základě filtrů reference nenalezeny.