Divadelní večer s ICZ

V pondělí 27. května proběhlo v Divadle Na Jezerce populární Divadlo ICZ – setkání pro naše klienty a obchodní partnery. Letos to bylo s představením “Mnoho povyku pro lajk”, které je zábavné a zároveň společensky velmi aktuální.

Před samotným představením se na 200 hostů sešlo v přilehlé restauraci Beranka Na Jezerce, kde si dopřáli welcome drink a bohatý raut. Počasí nám naštěstí, přes všechny hrozby, umožnilo využít i krásnou terasu do parku Jezerka. Na začátku představení všechny přítomné přivítal generální ředitel Skupiny ICZ Dan Rosendorf, poděkoval hostům nejen za jejich přízeň, ale i za to, že nám tento večer dali přednost před vítáním a slavením mistrů světa v hokeji! Hlavním tématem samotné hry “Mnoho povyku pro lajk” jsou různé nástrahy, které před nás klade virtuální svět a sociální sítě. Příběh hry se vtipnou a zábavnou formou zaměřuje na situace, které potkávají všechny věkové kategorie na sociálních sítích a na to, jaké mají dopady do jejich reálného života. Diváci se dobře pobavili, ale také zamysleli nad tím, jaké důsledky může mít naše online chování.

Po představení pokračovalo společenské setkání s pestrým občerstvením a byl to velmi vydařený večer. Všem hostům děkujeme za hojnou účast a těšíme se na viděnou na dalších akcích!