Bezpečně v security vodách s ICZ

Vážení obchodní přátelé,

Jak je již poslední léta zvykem, zveme vás na další ročník zákaznické akce Bezpečně v security vodách s ICZ. Opět se setkáme u Máchova jezera v hotelu Port a o přiblížení aktuálních trendů se postarají naši významní technologičtí partneři –  Check Point, CyberArk, F5 a nově i společnost IBM.

CyberArk je dlouhodobě špičkou či etalonem v oblasti ochrany privilegovaných účtů a přiblíží možnosti jejich Priviledge cloud řešení, které dnes již funkčně předehnalo tradiční on-premise nasazení a stalo se tak dostupnějším pro širší škálu organizací s velkým potenciálem oslovit i své stávající zákazníky. Borci z Check Point se svezou na vlně AI a ukáží intuitivní nástroj AI Copilot, se kterým se stanete mistry v optimalizaci bezpečnostních politik a dalšího nastavení v rámci vašich environmentů. Ukážeme také, že optimalizovat se dá i samotné pořízení Check Point technologií prostřednictvím programu Infinity. F5* zaostří problematiku bezpečného doručování a ochrany webových aplikací v moderních prostředích Kubernetes a ukáže jak aplikovat stejné principy napříč celým životním cyklem aplikací. Edukační blok poté uzavře IBM s představením svého pojetí dokonalé ochrany ukládaných dat dle konceptu IBM Data Resilience.

Závěrem zmíníme některé relevantní aktuality od nás z ICZ, jelikož i my spolu s vámi sedíme v dynamickém vlaku a měníme se.

Tradičně jsme pro vás připravili i zajímavý doprovodný program. Po úspěšném minulém ročníku budete mít možnost změřit síly ve větru na závodních jachtách, vypůjčit paddleboardy nebo využít hotelový bazén, páru a vířivku. Večerní pohodu nám pomohou naladit kluci z Bugsy´s baru ochutnávkou ginů a rumů.

Budeme se na vás těšit 19. června v Hotelu Port u Máchova jezera.

Těšíme se na viděnou,

Tým ICZ a.s.

  • Budete na akci spát?

 

* https://www.f5.com/company/policies/privacy-notice