Programátor – analytik C++, Qt

Základná zložka mzdy: 1.700 EUR + osobné ohodnotenie. Výsledné platové podmienky sa pohybujú v závislosti od znalostí, kvalifikácie a motivácie kandidátaMiesto práce: Liptovský Mikuláš

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Si skúsený človek a chceš budovať svoju kariéru v jednej z popredných medzinárodných IT spoločností?
Hľadáš prácu, ktorá naplní Tvoju túžbu stať sa profesionálom v odbore programovanie v programovacom jazyku C++?
Zaujíma Ťa tvorba SW pre zaujímavú oblasť – riadenie letovej prevádzky?
ALES je medzinárodná IT spoločnosť zaoberajúca sa vývojom komplexných systémov určených pre riadenie letovej prevádzky a systémov velenia a riadenia pre ozbrojené sily.

V súčasnosti, z dôvodov nových projektov a úloh, hľadáme šikovného programátora v oblasti IT.
Aká bude Tvoja náplň práce?
Vývoj a údržba informačných systémov zameraných na riadenie letovej prevádzky a spracovanie rádiolokačnej informácie, s nasledovným obsahom:
• vývoj SW v prostredí OS LINUX
• podpora, údržba a rozširovanie funkčnosti existujúcich softvérových projektov
• implementácia nových softvérových modulov
• testovanie jednotlivých častí
• tvorba podkladov pre dokumentáciu

Ak si presvedčený, že spĺňaš naše požiadavky, si tímový hráč, a nasledovné pojmy Ti nie sú cudzie:
• C, C++
• Qt, UML, Objective C
tak neváhaj a reaguj na našu ponuku, za čo Ti vopred ďakujeme.

Zamestnanecké výhody a benefity:

  • práca v stabilnej spoločnosti s dobrým menom a viac ako 20-ročnou históriou
  • flexibilný pracovný čas
  • práca v príjemnom, medzinárodnom prostredí
  • tvorba SW pre zaujímavú oblasť – riadenie letovej prevádzky
  • odmena za odporúčanie nového zamestnanca
  • unikátna možnosť sebarealizácie
  • možnosť využiť svoj potenciál v kreatívnej práci
  • účasť na zahraničných služobných cestách
  • zaujímavý sociálny program

Informácie o výberovom konaní

V prípade Vášho záujmu zašlite nám, prosím, Váš profesijný životopis v slovenskom alebo v anglickom jazyku na e-mail: kariera@ales.aero spolu so súhlasom s uchovaním osobných údajov v tomto znení:

Súhlasím so správou, so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti ALES a.s. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na obdobie jedného roka a podľa § 20 ods. 3 citovaného zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Na osobné stretnutie budú pozvaní iba vybraní uchádzači.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • vzdelanie v oblasti IT technológií
  • znalosť objektového programovania
  • analytické a logické myslenie na vysokej úrovni, kreativita, zodpovednosť
  • samostatnosť a zároveň schopnosť pracovať v tíme
  • ochota ďalej sa vzdelávať

Ak sa chcete stať členom nášho tímu, dajte nám o sebe vedieť cez tento formulár a ozveme sa Vám.