Analytik – programátor .NET - ICZ Group

Analytik – programátor .NET

Do nášho tímu v Trenčíne a Zvolene hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu Analytik – programátor .NET.

Náplň práce:

  • analýza, dizajn, programovanie a implementácia aplikačných a portálových riešení na platforme Microsoft .NET
  • rozširovanie a prispôsobovanie existujúcich riešení
  • údržba programových častí

Požadujeme:

  • úplné stredoškolské vzdelanie
  • vývoj: C#, .NET, ASP.NET, XML, HTLM, Web services
  • znalosti MS SQL server
  • testovanie (Unit Testing)
  • praktické skúsenosti s implementáciou riešení, tvorbou technickej dokumentácie
  • skúsenosti s tvorbou funkčných špecifikácií, vývojom nových a servisom existujúcich riešení
  • ochotu učiť sa, samostatnosť a zodpovednosť
  • samostatný a aktívny prístup k zadaným úlohám
  • vodičský preukaz skupiny B, aktívny vodič

Výhodou:

  • tvorba štatistík a prehľadov na Reporting Services, Crystal Reports
  • znalosť anglického jazyka

Ponúkame:

  • dlhodobá a stabilná pracovná pozícia
  • motivujúce finančné ohodnotenie v závislosti od dosiahnutých výsledkov
  • spoločnosťou podporovaný osobný rast
  • jazykové kurzy
  • sociálne a športové aktivity hradené spoločnosťou

Ak sa chcete stať členom nášho tímu, dajte nám o sebe vedieť cez tento formulár a ozveme sa Vám.