Senior .NET programátor

Miesto práce:  Trenčín

Druh pracovného pomeru: Plný úväzok

Termín nástupu: ASAP

Mzdové podmienky:  Základná zložka mzdy od 2 000 € + osobné ohodnotenie. Výsledné platové podmienky sa pohybujú v závislosti na schopnostiach a skúsenostiach kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Si skúsený človek a chceš budovať svoju kariéru v jednej z popredných medzinárodných IT spoločností?
Hľadáš prácu, ktorá naplní Tvoju túžbu stať sa profesionálom v odbore programovanie, vyvíjať softvér a funkcionality na projekte, ktorý je zameraný na podporu aktívneho asistovaného života seniorov?
Spoločnosť ICZ Slovakia poskytuje už takmer 20 rokov stabilné IT riešenia a služby klientom v odvetviach verejnej správy, zdravotníctva, financií a výroby.
V súčasnosti, z dôvodov nových projektov a úloh, hľadáme šikovného programátora v oblasti IT.
Aká bude Tvoja náplň práce?

Ak si presvedčený, že spĺňaš naše požiadavky, si tímový hráč, a nasledovné pojmy Ti nie sú cudzie:

  • .NET Core/.NET 6+
  • IoT
  • AI
  • Cloud
  • Azure
  • GIT
  • Jenkins
  • PostgreSQL
  • C#, ASP.NET MVC, HTML 5, WebAPI
  • Kolaboračné nástroje: Jira, Confluence, MS Teams

tak neváhaj a reaguj na našu ponuku, za čo Ti vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti
Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz
B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

> Praktické skúsenosti s:

✓ vývojom na IT projektoch
✓ implementáciou riešení
✓ tvorbou technickej dokumentácie
✓ tvorbou funkčných špecifikácií
✓ Unit Testing
✓ Výhodou je znalosť problematiky
ÚPVS (Slovensko.sk) a integračných
pravidiel.

> Znalosti na úrovni minimálne medior
programátora:

✓ .NET Core/.NET 6+, C#, ASP.NET
MVC,
HTLM 5, WebAPI,
✓ PostgreSQL, MS SQL server
✓ GIT, Jenkins
✓ Azure

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • zaujímavá práca na atraktívnych projektoch v mladom a dynamickom kolektíve,
  • dostatočný priestor na sebarealizáciu aj napriek práci v tíme,
  • odmena zamestnanec mesiaca,
  • mobilný telefón a notebook,
  • flexibilná pracovná doba, dodatočná dovolenka, možnosť využiť home office podľa dohody a fázy projektu,
  • podpora v ďalšom vzdelávaní pri zvyšovaní kvalifikácie a osobnostnom raste (školenia, interné workshopy),
  • zaujímavé firemné benefity – príspevok na DDS, odmena pri životnom jubileu, v závislosti od odpracovaných rokov,
  • zaujímavé odmeny za odporučenie nových kolegov,
  • v rámci pracovnej doby kurz anglického jazyka,
  • relaxačná miestnosť,
  • sociálne, kultúrne a športové aktivity hradené spoločnosťou,
  • pitný režim, čerstvé ovocie.

Ak sa chcete stať členom nášho tímu, dajte nám o sebe vedieť cez tento formulár a ozveme sa Vám.