Zákaznický den LOG4people 2019

Dne 11. dubna se do podzámčí Hluboké nad Vltavou sjeli současní a potencionální klienti a partneři společnosti ICZ a.s. v oblasti logistiky. Letošní konference byla zahájena společným obědem, po kterém následovalo úvodní slovo ředitele sekce PRIVATE, pana Jiřího Votruby, který vyzdvihl směřování společnosti do soukromého sektoru a rozvoj v něm.

Po novinkách a vizích, kam směřujeme naše produkty, následovalo seznámení s loňskými implementacemi, a to konkrétně ve společnostech Novaservis, Kopos Kolín a Bohemiatex. Ve druhé polovině odpoledně pak zaznělo, jak správně provozovat a zajišťovat provoz sítí a serverů, jak tisknout expediční štítky se společností Balíkobot a v neposlední řadě přišla řeč na Logistický projekt roku 2018, kterým Česká logistická asociace vyhlásila projekt rozšíření logistického areálu ve společnosti Budějovický Budvar, kde tok areálem řídí systém ICZ OSIRIS®.

Večerní networking jen podtrhl skvělou atmosféru dne. Druhý den pak následovala exkurze právě do výrobně-logistického areálu společnosti Budějovický Budvar, kde si účastníci prošli provoz od plničky lahví až po expediční rampu. Všem účastníkům děkujeme a těšíme se zase na viděnou na další akci společnosti ICZ!