Vzali jsme zákazníky na Paintball

Po úspěchu jarní zákaznické akce se sekce Infrastruktura rozhodla, že podzimní akce musí být větší, lepší a zábavnější. V úžasném hotelu Karlov v Benešově se sešlo téměř 40 zákazníků a 3 důležití partneři, se kterými Infrastruktura plánuje business v roce 2018.

Akce tentokrát nesla název „ICZ Security Day“, a celý program byl směřován na bezpečnost a GDPR. Po úvodním slově Romana Kropáče o ICZ, sekci Infrastruktura a vlastně o všem, co umíme a dokážeme, se slova ujal Petr Kadrmas z Check Point, který předvedl i velmi oblíbenou ukázku toho, jak funguje WannaCry. Ještě před velkým odpoledním programem se slova ujali pánové z firem F5 a Qualys, kteří účastníkům předvedli jejich řešení security i to, čím se doplňují.

Takto velké setkání si také žádá nějaký odpočinkový program, proto byly pro zákazníky i vendory připraveny dvě akce na pozdní odpoledne. Pro ty, kteří se nechtěli zapotit, byla naplánovaná prohlídka zámku Konopiště, kde mohli navštívit i místnosti, které nejsou běžně přístupné veřejnosti. Větší část osazenstva se vydala do nedalekého bývalého vojenského areálu, navlékla kombinézy a helmy a střílela po sobě barevnými náboji.

U zákazníků měl paintball velký úspěch a vzhledem k tomu, že po sobě stříleli zákazníci, obchodníci i vendoři, jednalo se o výborné otevírací téma pro večerní rozhovory nad sklenkou vína.

Z této akce vzešlo mnoho obchodních příležitostí, které doufáme, budou všechny realizovány v roce 2018.