Vyzkoušejte si jedinečného pomocníka pro vykazování diagnóz – DRG asistent

V souvislosti s připravovanou změnou vykazování ukončených hospitalizací jsme pro vás připravili řešení, které vám pomůže připravit se již nyní na nový klasifikační systém úhrad. DRG asistent je na slovenském trhu jedinečný nástroj založený na správné metodice vykazování diagnóz. Umožní vám jednoduše otestovat, do které skupiny DRG zařadí grouper konkrétní případ hospitalizace.

Snižte chybovost při vykazování a zvyšte svoje příjmy

Při vykazování v rámci DRG představují kódy hlavních a vedlejších diagnóz významnou proměnnou, která bude rozhodovat o klasifikaci případu hospitalizace v systému DRG.
DRG asistent nabízí úplný a aktuální přehled o diagnózách a jejich kódových označeních. Pomocí tohoto nástroje lze výrazně omezit chybovost při vykazování poskytnuté zdravotní péče a zvýšit příjmy zdravotnického zařízení.

Rychlé a spolehlivé vyhledávání

DRG asistent umožňuje:
•    přehledné vyhledávání diagnóz a jejich kódů v aktuálním číselníku MKCH (součástí jsou i informace a popisy uvedené v MKCH),
•    přehledné vyhledávání ve zdravotnických výkonech,
•    jednoduše otestovat, do které skupiny DRG zařadí grouper konkrétní případ hospitalizace,
•    přístup k informacím, které budou směrodatné při vykazování výkonů v rámci DRG.
Okamžitá dostupnost a nízké náklady spojené s používáním
DRG asistent je v souladu s moderní cloudovou koncepcí poskytován jako portálové řešení prostřednictvím služby. Tento koncept zaručuje spolehlivost, dostupnost, potřebný výkon, okamžitou odporu i automatické aktualizace.
DRG asistent je navržen tak, aby fungoval samostatně, je však možné jej integrovat s nemocničním informačním systémem.

Vyzkoušení zdarma

Chcete se přesvědčit, jak DRG asistent funguje? Dohodněte si prezentaci tohoto řešení přímo u vás a v případě zájmu získáte bezplatný přístup k testovací verzi.

Přečtěte si více informací o DRG asistent.

Kontaktujte nás na adrese drg@icz.sk.