Skupina ICZ na veletrzích pracovních příležitostí

Stejně jako každý rok, budou i letos naši kolegové a kolegyně prezentovat Skupinu ICZ na veletrzích pracovních příležitostí v Praze a Brně. Hlavním cílem bude představit společnost studentům a nabídnout jim možnost spolupráce ať už ve formě studentské stáže či práce na hlavní/částečný pracovní poměr.

První veletrh pracovních příležitostí s názvem iKariéra proběhne dne 12. 4. 2022 v areálu Fakulty podnikatelské VUT v Brně a dne 3. 5. 2022 na ČVUT v Praze. Jedná se o jeden z největších projektů studentské organizace IAESTE Czech Republic. Tento veletrh se koná již po 27. a umožňuje studentům  kontakt s potencionálními zaměstnanci a rozšiřuje povědomí o možnostech uplatnění studentů a požadavcích ze strany zaměstnavatelů.

Další událostí je pracovní veletrh Šance, který se koná ve dnech 19. – 21. 4. 2022 v prostorách VŠE v Praze, konkrétně v atriu Rajské budovy. Krom široké škály vystavujících bude přichystán i bohatý doprovodný program, jako je profesionální fotografování na CV, kariérní workshopy, konzultace CV apod.

Veletrhy se konají ve dvou variantách – prezenční i virtuální formě. Budeme rádi, když se u našeho stánku zastavíte a potkáte se zde s našimi spolupracovníky, kteří pracují na zajímavých a prospěšných IT projektech, se kterými vás rádi seznámí. Těšíme se na vás!