Product Support Worker - ICZ Group

Product Support Worker

Do nášho tímu v Trenčíne hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu Pracovník produktovej podpory. Ak si komunikatívny, dokážeš efektívne riešiť problémy a si tímový hráč, pošli nám svoje CV.

Náplň práce:

  • Iniciovanie procesu poskytovania služieb prevádzkovej a produktovej podpory u pridelených zákazníkov.
  • Sledovanie, kontrolovanie a zabezpečenie úspešného vybavenia požiadaviek zákazníkov prostredníctvom HelpDesku, ktorý spravujeme v JIRA.
  • Zabezpečovanie prvého kontaktu so zákazníkom v rámci hot-line podpory.
  • Poskytovanie služieb konzultačnej a metodickej podpory prideleným zákazníkom.
  • Príprava štatistík z nahlásených požiadaviek zákazníkov na supportné oddelenie.
  • Podieľanie sa na tvorbe produktovej dokumentácie a príručiek, vrátane lokalizácie do slovenského jazyka.
  • Spolupráca pri technickej podpore školení pripravovaných pre zákazníkov.
  • Testovanie riešení a produktov spoločnosti.

Požadujeme:

  • komunikačné schopnosti
  • znalosti z oblasti informačných technológii vítané
  • práca s PC, vodičské oprávnenie
  • schopnosť argumentovať, presviedčať a zvládať námietky, schopnosť reprezentovať, zručnosť v technikách efektívneho jednania, schopnosť riešiť praktické problémy, schopnosť tímovej spolupráce, schopnosť zaujať stanovisko, schopnosť pracovať v stresových situáciách
  • slušné správanie k zákazníkovi, samostatnosť, dôslednosť, systémovosť v práci, zodpovednosť, flexibilita, • pohotovosť, lojalita, presnosť, ochota pracovať so zvýšeným nasadením, suverénne vystupovanie, predvídavosť, empatia
  • vodičský preukaz typ B
  • SŠ  vzdelanie

Ponúkame:

  • základná zložka mzdy: 800 ,- EUR + osobné ohodnotenie, výsledné platové podmienky sa pohybujú v závislosti od znalostí, kvalifikácie a motivácie kandidáta,
  • zaujímavá práca na atraktívnych projektoch v mladom a dynamickom kolektíve,
  • dostatočný priestor na sebarealizáciu aj napriek práci v tíme,
  • motivujúca odmena po úspešnom zvládnutí projektu,
  • flexibilná pracovná doba, SICK DAYS, možnosť využiť home office,
  • podpora v ďalšom vzdelávaní pri zvyšovaní kvalifikácie a osobnostnom raste (školenia, interné workshopy),
  • zaujímavé firemné benefity – príspevok na DDS, odmena pri životnom jubileu, za odpracované roky,
  • “referral bonus“ za odporučenie nových kolegov,
  • v rámci pracovnej doby 2x do týždňa kurzy anglického jazyka,
  • sociálne, kultúrne a športové aktivity hradené spoločnosťou,
  • káva, čaj, voda, čerstvé ovocie.

Ak sa chcete stať členom nášho tímu, dajte nám o sebe vedieť cez tento formulár a ozveme sa Vám.