Java Developer - ICZ Group

Java Developer

Do nášho tímu hľadáme kandidáta na pozíciu Java Developera s miestom výkonu práce v Trenčíne a Žiline.

Náplň práce:

  • analýza, návrh a implementácia aplikačnej logiky v jazyku Java
  • vývoj vlastných produktov (DMS, procesné riešenia) a ich customizácie podľa potrieb zákazníka
  • práca na špecifických projektoch podľa požiadaviek konkrétneho zákazníka
  • tvorba integrácií s ďalšími komponentami
  • údržba programových častí
  • tvorba dokumentácie

Požadujeme:

  • pokročilá znalosť jazyka Java a nástrojov na tejto platforme
  • znalosť jazyka UML
  • znalosť práce s verziovacími systémami
  • znalosť jazyka SQL a prístupu k dátam pomocou technológií ORM, MyBatis alebo JDBC
  • skúsenosť s niektorým z DB serverov (Oracle, MS SQL, PostgreSQL)
  • skúsenosť s niektorým z aplikačných serverov (Tomcat, JBoss, Weblogic)
  • analytické a štruktúrované myslenie
  • ochota učiť sa a aktívny prístup k riešeniu úloh
  • schopnosť tímovej komunikácie a spolupráce
  • zodpovednosť, flexibilita

Používame:

  • Spring a SpringBoot ako platformu
  • najlepšie IDE pre Javu – IDEA
  • agilný vývoj, plánovanie a sledovanie úloh (JIRA)
  • build automation tools (Gradle, Maven)
  • continuous integration (Jenkins)
  • version control (Git, Mercurial)
  • monitoring riešení

Ponúkame:

  • používanie najnovších technológií a frameworkov
  • prácu na zaujímavých projektoch
  • príjemnú firemnú kultúru
  • podporu v ďalšom vzdelávaní a osobnostnom raste (školenia, interné workshopy)
  • zaujímavé firemné benefity
  • kurzy anglického jazyka
  • sociálne a športové aktivity hradené spoločnosťou

Ak sa chcete stať členom nášho tímu, dajte nám o sebe vedieť cez tento formulár a ozveme sa Vám.