IT administrátor - ICZ Group

IT administrátor

Do nášho tímu hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu IT administrátor.
Miesto výkonu: Trenčín

Si skúsený človek a chceš budovať svoju kariéru v jednej z popredných IT spoločností v trenčianskom regióne? Vieš si poradiť s technickými výzvami vo svete serverov a aplikácií? Zvládaš pohotovo a pohodovo vyriešiť prevádzkové problémy a poskytnúť technickú podporu?

Tak neváhaj, hľadáme do tímu práva teba!

Základná zložka mzdy1500,- EUR + pohyblivá zložka + ročná odmena, výsledné platové podmienky sa pohybujú v závislosti od znalostí, kvalifikácie a motivácie kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • konfigurácia a administrácia aplikačných serverov a súvisiaca technická podpora
  • správa serverov, ich inštalácia a reinštalácia, sledovanie a kontrola licencií
  • dohľad nad monitorovaním výskytu prevádzkových problémov a ich riešenie
  • konsolidácia IT prostredia, návrh nových IT riešení s cieľom lepšej výkonnosti systému
  • plánovanie investícií do nových IT riešení
  • správa prístupových práv
  • realizácia bezpečnostnej IT politiky
  • správa a konfigurácia MS Server 2016/2019, AD, DNS, DFS, WDS, WSUS, VMware vSphere, Veeam Backup Essential, MS System Center OM, ESET Security management center, M365, serverov a staníc Dell, sieťových prvkov Cisco, Zyxel
  • účasť na nových projektoch – spolupráca pri dizajnovaní nasadzovaných riešení
  • spolupráca pri tvorbe projektovej dokumentácie, prevádzkových postupov a smerníc
  • ladenie, zabezpečovanie zálohovania a archivácie dát
  • poskytovanie odborných rád a konzultácií v oblasti IT
  • spolupráca pri posudzovaní zabezpečenia informačných systémov

Požiadavky na zamestnanca

  • SŠ/VŠ technického zamerania
  • počet rokov praxe: 5

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • minimálne 5 rokov praxe na podobnej pozícii v oblasti správy serverov, prostredí a inštalácie MS Windows, správy a manažmentu sietí
  • odborné znalosti z oblasti zabezpečenia MS Windows a informačných systémov
  • odborné znalosti z oblasti Networkingu : LAN/WAN, firewall
  • hĺbková znalosť MS Windows 10, MS Office 2019, Server 2012R2/2016/2019, AD, DNS, DFS, WDS, MDT, FS, WSUS, SCOM2012R2, MS Exchange, Vmware vSphere 6.7/7
  • znalosti elektronickej pošty na báze MS Exchange, Postfix
  • skúsenosti z nasadzovania a správy MS Active Directory, MS Exchange, SC2012R2, VM ware v Center
  • skúsenosti s Powershell, Vbscripting
  • skúsenosti s prácou na projektoch ako člen projektového tímu
  • certifikácia v oblasti Microsoft Certified System Engineer vítaná
  • AJ – aktívne,
  • poznanie organizácie, znalosti z oblasti telekomunikácií, vedomosti z oblasti elektrotechniky, znalosť technických noriem, znalosti z oblasti informačných technológii, znalosť SW produktov,
  • práca s PC, vodičské oprávnenie,
  • schopnosť riešiť praktické problémy, schopnosť aplikovať teoretické poznatky v praxi, schopnosť analyticky myslieť,
  • samostatnosť, zmysel pre poriadok, dôslednosť, systémovosť v práci, flexibilita.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • dostatočný priestor na sebarealizáciu,
  • mobilný telefón a notebook,
  • flexibilná pracovná doba, dodatočná dovolenka, možnosť využiť home office
  • podpora v ďalšom vzdelávaní pri zvyšovaní kvalifikácie a osobnostnom raste (školenia, interné workshopy),
  • zaujímavé firemné benefity –  príspevok na DDS, odmena pri životnom jubileu v závislosti od odpracovaných rokov, permanentka na masáž, plávanie,
  • “referral bonus“ za odporučenie nových kolegov,
  • v rámci pracovnej doby 2x do týždňa kurzy anglického jazyka,
  • sociálne a športové aktivity hradené spoločnosťou,
  • káva, čaj, voda, čerstvé ovocie.

Ak sa chcete stať členom nášho tímu, dajte nám o sebe vedieť cez tento formulár a ozveme sa Vám.