Front-End Developer - ICZ Group

Front-End Developer

Do nášho tímu hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu Front-End Developer. Miesto je dostupné v Trenčíne a v pobočke v Žiline.

Náplň práce:

  • analýza a návrh od jednoduchých až po komplexné webové aplikácie
  • implementácia používateľského rozhrania pomocou moderných technológií a frameworkov založených na Javascript, HTML5, CSS3
  • vývoj vlastných produktov (DMS, procesné riešenia) a ich customizácie podľa potrieb zákazníka
  • práca na špecifických projektoch podľa požiadaviek konkrétneho zákazníka
  • tvorba dokumentácie

Požadujeme:

  • skúsenosti s webovými technológiami a dobrú znalosť v oblasti vývoja webových aplikácií v prostredí prehliadača
  • schopnosť návrhu grafických rozhraní a zmysel pre detail a UX
  • schopnosť pretaviť požiadavky do technicky funkčného riešenia
  • výborná znalosť HTML, JavaScript a CSS
  • znalosť základných Javascriptových knižníc ako napr. jQuery
  • výhodou sú skúsenosti s niektorým z frameworkov pre tvorbu RIA aplikácií, ako sú Angular, Ember, React, Backbone, ExtJS, Kendo a pod.
  • výhodou je orientácia vo vývojovom ekosystéme pre web: grunt, bower, npm, nodejs
  • ochota učiť sa a aktívny prístup k riešeniu úloh
  • schopnosť tímovej komunikácie a spolupráce
  • zodpovednosť, flexibilita

Používame:

  • agilný vývoj, plánovanie a sledovanie úloh (JIRA)
  • continuous integration (Jenkins)
  • version control (Git, Mercurial)
  • monitoring riešení

Ponúkame:

  • používanie najnovších technológií a frameworkov
  • prácu na zaujímavých projektoch
  • príjemnú firemnú kultúru
  • podporu v ďalšom vzdelávaní a osobnostnom raste (školenia, interné workshopy)
  • zaujímavé firemné benefity
  • kurzy anglického jazyka
  • sociálne a športové aktivity hradené spoločnosťou

Ak sa chcete stať členom nášho tímu, dajte nám o sebe vedieť cez tento formulár a ozveme sa Vám.