Biznis-Solution Achitect - ICZ Group

Biznis – Solution Architect

Do nášho tímu hľadáme kandidáta na pozíciu Biznis – Solution architect

Miesto práce: Trenčín, Žilina

Základná zložka mzdy: 2.000,- EUR + osobné ohodnotenie, výsledný plat bude predmetom osobného rozhovoru a bude sa odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • Schopnosť samostatne komunikovať so zákazníkom v rámci určenej domény na základe jej naštudovania na technickej aj netechnickej úrovni.
  • Skvelé komunikačné zručnosti: „dar“ reči a aktívneho počúvania a schopnosť komunikovať s technickým aj netechnickým personálom s porozumením.
  • Schopnosť kreovať a modelovať návrh SW riešenia a vizualizovať ho v podobe zrozumiteľnej pre zákazníka a pre realizačný tím, s využitím štandardných nástrojov a diagramov.
  • Zaistenie súdržnosti navrhovaných riešení.
  • Schopnosť pochopenia potrieb zákazníka a identifikácia kľúčových požiadaviek.
  • Zručnosť v koordinovaní činností tímu špecialistov.
  • Schopnosť definovať budúce vlastnosti a funkcionality IT systému (SW riešení) z pohľadu business požiadaviek s prihliadnutím a mapovaním na aplikačné komponenty riešenia a vlastnosti produktov v riešení použitých.
  • Schopnosť participácie na tvorbe architektúry softvérového riešenia so Solution a Technology architektom.
  • Skúsenosť s analýzou business procesov a vyhodnotenia dopadov na aplikačnú architektúru.

Výhodou sú voliteľné kompetencie:

  • Orientácia v oblasti metodológie a princípov enterprise architektúry (uprednostňujeme metodológiu TOGAF 9).
  • Skúsenosť s nástrojom Enterprise Architect, Archimate a metodológiou UML.
  • Skúsenosť s projektami, ktoré vyžadovali integráciu na iné IT systémy.

Požiadavky na zamestnanca:

  • vysokoškolské I. stupňa,
  • vysokoškolské II. stupňa,
  • vodičský preukaz sk. B, aktívny vodič,
  • Požadovaná dĺžka praxe v odbore vývoja softvérových riešení a manažovania realizačných tímov (analytického, resp. vývojárskeho) minimálne 5 rokov.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • praktické skúsenosti na obdobnej pozícii min. 3 roky,
  • logické a analytické myslenie,
  •  dôslednosť, precíznosť,
  • orientácia na zákazníka,
  • kreativita, tvorivý prístup,
  • komunikatívnosť,
  • schopnosť viesť tím.

Zamestnanecké výhody a benefity:

  • pružný pracovný čas,
  • príspevok na stravovanie,
  • príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia,
  • motivačné finančné ohodnotenie,
  • možnosti vzdelávania,
  • 2 dni dovolenky navyše,
  • možnosť pracovať z domu,
  • príjemné pracovné prostredie a kolektív,
  • sociálne, kultúrne a športové aktivity,
  • 2x do týždňa kurz anglického jazyka,
  • občerstvenie na pracovisku,
  • ďalšie benefity podľa internej smernice.

Ak sa chcete stať členom nášho tímu, dajte nám o sebe vedieť cez tento formulár a ozveme sa Vám.