Analytik konzultant / Support špecialista

Do nášho tímu v Žiline hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu Analytik konzultant / Support špecialista.

Si človek s analytickým myslením, ktorý sa nebojí naštudovať si zverenú problematiku a zorientovať sa v nej a súčasne sa vieš orientovať vo svete informačných technológii? Si komunikatívny a kreatívny? Tak neváhaj pošli nám svoje CV a môžeš budovať svoju kariéru ako Analytik konzultant v jednej z popredných IT spoločností na Slovensku.

Základná zložka mzdy: 800 – 1400 EUR mesiac + osobné ohodnotenie, výsledné platové podmienky sa pohybujú v závislosti od znalostí, kvalifikácie a motivácie kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • poskytovanie odborného poradenstva a podpory pre používateľov u existujúceho a stabilného zákazníka,
  • aktívna komunikácia s existujúcimi používateľmi systému, identifikovanie ich požiadaviek
  • analýza požiadaviek zákazníka a legislatívnych podmienok
  • testovanie vytváraných riešení
  • ladenie nových softvérových súčastí riešenia,
  • identifikovanie a odstraňovanie chýb v spolupráci s analytikmi a programátormi
  • aktívna účasť pri implementácii nových súčastí riešenia
  • spolupráca na vypracovávaní špecifikácií, tvorba používateľskej dokumentácie
  • realizácia školení používateľov

Požiadavky na zamestnanca:

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. Stupňa
  • pozícia vhodná aj pre absolventov
  • vodičský preukaz sk. B, aktívny vodič.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • orientácia, resp. znalosť oblasti probácie a mediácie v trestnom práve vítaná
  • logické a analytické myslenie
  • komunikatívnosť
  • orientácia na zákazníka
  • znalosť práce MS Word, Excel
  • základné technické a  IT znalosti

Zamestnanecké výhody a benefity:

  • zaujímavá práca na atraktívnych projektoch v mladom a dynamickom kolektíve,
  • dostatočný priestor na sebarealizáciu aj napriek práci v tíme,
  • motivujúca odmena po úspešnom zvládnutí projektu,
  • mobilný telefón a notebook,
  • flexibilná pracovná doba, dodatočná dovolenka, možnosť využiť home office podľa dohody a fázy projektu,
  • podpora v ďalšom vzdelávaní pri zvyšovaní kvalifikácie a osobnostnom raste (školenia, interné workshopy),
  • zaujímavé firemné benefity – príspevok na DDS, odmena pri životnom jubileu, za odpracované roky, permanentky na masáže, plávanie,
  • “referral bonus“ za odporučenie nových kolegov,
  • v rámci pracovnej doby kurzy anglického jazyka,
  • sociálne, kultúrne a športové aktivity hradené spoločnosťou,
  • káva, čaj, voda, čerstvé ovocie.

Ak sa chcete stať členom nášho tímu, dajte nám o sebe vedieť cez tento formulár a ozveme sa Vám.