Hľadáme kandidátov na pozíciu Analytik - konzultant - ICZ Group

Analytik – konzultant

Základná zložka mzdy: 900 ,- EUR + osobné ohodnotenie, výsledné platové podmienky sa pohybujú v závislosti od znalostí, kvalifikácie a motivácie kandidáta. Miesto práce: Trenčín, Zvolen

Si rozhľadený človek znalý procesov nemocničnej zdravotnej starostlivosti a vieš sa zároveň orientovať vo svete informačných technológii? Tak neváhaj pošli nám svoje CV a môžeš budovať svoju kariéru ako Analytik – konzultant v jednej z popredných IT spoločností na Slovensku.

 Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • aktívna komunikácia s existujúcimi a budúcimi používateľmi systému, identifikovanie ich potrieb
  • návrh riešenia informačných systémov podľa požiadaviek používateľov
  • analýza funkčných požiadaviek a legislatívnych podmienok
  • testovanie vytváraných riešení
  • ladenie softvérového riešenia, identifikovanie a odstraňovanie chýb v spolupráci s programátormi
  • aktívna účasť pri implementácii riešenia
  • vypracovávanie špecifikácií, vývojových a procesných diagramov
  • poskytovanie poradenstva a podpory riešenia, realizácia školení používateľov
  • spolupráca na propagácii produktov formou prezentácií u zákazník

Požiadavky na zamestnanca:

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vodičský preukaz skup. B

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • praktické skúsenosti na obdobnej pozícii min. 1 rok
  • znalosť UML modelovania, Use case, Test case výhodou
  • logické a analytické myslenie
  • dôslednosť, precíznosť
  • orientácia na zákazníka
  • kreativita, tvorivý prístup
  • komunikatívnosť
  • schopnosť pracovať v tíme

Zamestnanecké výhody a benefity:

  • používanie najnovších technológií a frameworkov,
  • práca na zaujímavých projektoch v mladom a dynamickom kolektíve,
  • príjemná firemná kultúra,
  • dostatočný priestor na sebarealizáciu aj napriek práci v tíme,
  • motivujúca odmena po úspešnom zvládnutí projektu,
  • flexibilná pracovná doba, SICK DAYS, možnosť využiť home office podľa dohody a fázy projektu,
  • podpora v ďalšom vzdelávaní pri zvyšovaní kvalifikácie  a osobnostnom raste (školenia, interné workshopy),
  • zaujímavé firemné benefity –  príspevok na DDS, odmena pri životnom jubileu, odmena v závislosti od odpracovaných rokov, permanentka na masáž, plávanie,
  • “referral bonus“ za odporučenie nových kolegov,
  • v rámci pracovnej doby 2x do týždňa kurzy anglického jazyka,
  • sociálne, kultúrne a športové aktivity hradené spoločnosťou,
  • káva, čaj, voda, čerstvé ovocie.

Ak sa chcete stať členom nášho tímu, dajte nám o sebe vedieť cez tento formulár a ozveme sa Vám.