Hľadáme kandidátov na pozíciu Analytik - konzultant - ICZ Group

Analytik – konzultant

Do nášho tímu v Trenčíne hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu Analytik – konzultant.

Náplň práce:

  • aktívna komunikácia s budúcimi používateľmi systému, identifikovanie ich potrieb
  • návrh riešenia informačných systémov podľa požiadaviek používateľov
  • analýza funkčných požiadaviek a legislatívnych podmienok
  • testovanie vytváraných riešení
  • ladenie softvérového riešenia, identifikovanie a odstraňovanie chýb v spolupráci s programátormi
  • aktívna účasť pri implementácii riešenia
  • vypracovávanie špecifikácií, vývojových a procesných diagramov
  • poskytovanie poradenstva a podpory riešenia, realizácia školení používateľov
  • spolupráca na propagácii produktov formou prezentácií u zákazník

Požadujeme:

  • praktické skúsenosti na obdobnej pozícii min. 1 rok
  • znalosť UML modelovania, Use case, Test case
  • logické a analytické myslenie
  • dôslednosť, precíznosť
  • orientácia na zákazníka
  • kreativita, tvorivý prístup
  • komunikatívnosť
  • schopnosť pracovať v tíme

Ponúkame:

  • dlhodobá a stabilná pracovná pozícia
  • motivujúce finančné ohodnotenie v závislosti od dosiahnutých výsledkov
  • spoločnosťou podporovaný osobný rast
  • jazykové kurzy
  • sociálne a športové aktivity hradené spoločnosťou

Ak sa chcete stať členom nášho tímu, dajte nám o sebe vedieť cez tento formulár a ozveme sa Vám.