Security Slalom s ICZ – 2.ročník

Na začátku ledna jsme zásluhou sekce Infrastruktura uspořádali druhý ročník zákaznické akce s názvem Security slalom s ICZ. Akce se konala v krásném prostředí Jablonce nad Nisou a na letošní ročník se sjeli hned čtyři technologičtí partneři, kteří přilákali téměř tři desítky zákazníků.
Při loňském prvním ročníku jsme zjistili, co zákazníky baví, jak udržet jejich pozornost a hlavně, jak je na akci vůbec dostat. Letošní výběr přednášejících jsme tedy nenechali náhodě a přizvali jsme takové vendory, kteří umí prezentovat se zaujetím a nabízí zákazníkům zajímavá řešení. Nakonec se akce zúčastnili pracovníci za F5, která byla hlavním partnerem akce, CyberArk, Flowmon a Symantec.
Hlavním úkolem jednotlivých dodavatelů bylo zákazníky co nejvíce zaujmout a ukázat, že jejich řešení nejsou jen čísla na papíře. Přednášky tedy byly zaměřené na příklady z praxe a praktické využití jednotlivých nástrojů.
Pomalu již začínáme plánovat další ročník, kde budou představeny nové technologie, které zákazníkům ušetří starosti se zabezpečením sítě.