Pozvánka na Bezpečnou snídani s ICZ

Sekce Infrastruktura pořádá ve čtvrtek 1. srpna akci s názvem Bezpečná snídaně s ICZ, která proběhne v oblíbeném pražském podniku Kavárna co hledá jméno. Partnery  budou společnosti Wombat a Fidelis, které představí své produkty.

Místo konání: Stroupežnického 10, 150 00  Praha 5
Termín konání: 1. 8. 2019
Doba konání: 9:00 – 13:30

Na akci může dorazit každý, kdo má o dané technologie zájem,  je však potřeba se předem registrovat na přiloženém odkazu.

  • Wombat nasazení této on-line vzdělávací platformy u zákazníků vede ke značnému snížení počtu mimořádných událostí a snížení finančního objemu kybernetických rizik. Produkt Wombat je leader v oblasti počítačového vzdělávání dle Gartner Magic Quadrant (2013-2018).
  • Fidelis Cybersecurity – jedná se o pokročilý systém ochrany počítačových sítí a koncových bodů proti promyšleným útokům. Tento systém byl vyvinut tak, aby pokryl všechny fáze útoku. Dokáže identifikovat pohyb útočníka v napadeném prostředí, odhalit útok a zabránit tomu, aby útočník data exfiltroval. Veškeré informace o dění systém ukládá a díky tomu probíhá nepřetržitá bezpečnostní analýza činností útočníka.

Bezpečná snídaně s ICZ

Bezpečná snídaně s ICZ