Kariéra - ICZ Group

Kariéra v ICZ

Mezi hlavní faktory našeho úspěchu patří naši lidé. Jsou to týmy různě zkušených specialistů, projektových manažerů, vedoucích a kolegů z podpůrných oddělení. Tvoříme jeden celek, jeden tým a naším cílem je navzájem spolupracovat a podporovat se. Je pro nás důležitý neustálý profesní a osobní rozvoj, mezilidské vztahy, kvalita pracovního života, otevřená komunikace a vysoká míra odpovědnosti a zapojení ve firemních procesech.

 

Firemní kultura

1

Jaké je to u nás

I jako velká skupina dokážeme tvořit menší týmy a můžete se tu cítit jako mezi přáteli. Naše projekty jsou rozmanité, šíře záběru je velká přes různé oblasti, odvětví a technologie. Pečujeme o osobní rozvoj, vzděláváme se u externích firem, ale máme i interní kurzy a skvělé interní lektory.

L

Generační rozmanitost

Jsme otevřeni všem generacím, máme ve svých řadách zkušené kolegy i začínající juniory. Dokážeme si předávat a sdílet zkušenosti a znalosti a zároveň je kombinovat s novými a netradiční přístupy a pohledy.

w

Umíme se i bavit

Příležitost pro zábavu se u nás najde vždycky. Pořádáme celoskupinové teambuldingové akce, rádi společně oslavíme významná výročí nejen našich zaměstnanců, ale i firemní. Občas přizveme do oslav i rodinné příslušníky. Během práce můžeme využít příjemné relax zóny někdy pro poradu, jindy jen pro odpočinek a relax.

h

A něco navíc

Víme, že každý z nás je jiný, proto využíváme benefity formou Cafeterie dle vlastního výběru. Společně si užíváme flexibilní pracovní doby, možnosti home office a týdenního volna navíc.

V jakých oblastech Skupina ICZ působí?

Stáže pro studenty

C

INSPIRACE

S

CESTA

u

ZKUŠENOST