Kariéra - ICZ Group

Kariéra v ICZ

Mezi hlavní faktory našeho úspěchu patří naši lidé. Jsou to týmy různě zkušených specialistů, projektových manažerů, vedoucích a kolegů z podpůrných oddělení. Tvoříme jeden celek, jeden tým a naším cílem je navzájem spolupracovat a podporovat se. Je pro nás důležitý neustálý profesní a osobní rozvoj, mezilidské vztahy, kvalita pracovního života, otevřená komunikace a vysoká míra odpovědnosti a zapojení ve firemních procesech.

 

Proč pracovat u nás v ICZ?

L

Přátelské týmové prostředí

Záleží nám na přátelské atmosféře a spokojenosti zaměstnanců. I jako velká skupina dokážeme tvořit menší týmy a mezi kolegy máme řadu přátel. Dokážeme si předávat a sdílet zkušenosti a znalosti. Sdílíme týmového ducha a máme příjemné Relax zóny.

1

Zajímavé projekty

Naše projekty jsou rozmanité a mnohdy velmi zajímavé. Šíře záběru je velká přes různé oblasti, odvětví a technologie. U nás můžete pracovat na velkých IT projektech v českém, slovenském i mezinárodním prostředí. Na prvním místě je u nás vždy zákazník. Naše řešení a projekty zlepšují život.

A

Generační rozmanitost a osobní rozvoj

Ve svých řadách máme zkušené kolegy, od kterých se rádi učíme, stejně tak i začínající juniory, kteří nás inspirují v inovacích a nových přístupech. Pečujeme o náš osobní i odborný rozvoj, vzděláváme se a certifikujeme u externích firem, ale máme i skvělé interní lektory.

w

Zábava a firemní akce

I přes to, že práce je pro nás velmi důležitá, vždycky si najdeme příležitost i pro zábavu. Pořádáme celoskupinové teambuldingové akce, rádi společně slavíme významná výročí ať už firemní nebo zaměstnanecká. Do našich akcí (např. Den dětí, Mikulášská) často zveme také rodinné příslušníky a děti našich zaměstnanců.

V jakých oblastech Skupina ICZ působí?

Stáže pro studenty

C

INSPIRACE

S

CESTA

u

ZKUŠENOST

Přidej se k nám do týmu ICZ!