Golfovému setkání Skupiny ICZ přálo slunečné počasí

V pátek 12. června 2020 proběhl 15. ročník Golfového setkání Skupiny ICZ. Akce se již tradičně uskutečnila v areálu Golf Hostivař, kde aktuálně probíhá etapová výstavba dalších 9 nových jamek. Turnaj hraný systémem STABLEFORD se tak vůbec poprvé hrál na 12 jamek.

Po několika propršených dnech nám počasí velmi přálo, sluníčko vyhnalo teploty až k tropické třicítce. Turnaje se zúčastnili hráči jak z řad manažerů Skupiny ICZ, tak, a to především, z řad našich významných zákazníků. V rámci turnaje proběhly také dvě vložené soutěže – „Longest Drive“ na jamce č. 6 – Rohlíčky a „Nearest to Pin“ na jamce č. 13.

Užitečnou roli odehrála také jamka č. 9 – Poslední koupel, která byla při zahájení turnaje označena jako charitativní jamka. Vždy, když nějaký hráč zahrál jamku na par (3 rány), Skupina ICZ přispěla 20 000 Kč na konto Nadačního fondu ICZ. Během pátečního dopoledne se to povedlo hned 8 hráčům a na Nadační fond ICZ tak bylo odesláno celkem 160 000 Kč.

Poděkování patří personálu Golf Hostivař za zprostředkování turnaje, na kterém jsme se opět mohli shledat po dlouhé odmlce způsobené koronavirovou pandemií a samozřejmě také všem zúčastněným. Další golfové setkání ICZ je plánováno na červen 2021.

Budeme se opět těšit!